Holinky se cvoky Stars

Dámské i pánské gumové holinky s cvoky Stars jsou osazené cvočky o velikosti 13x13mm. Jsou lité ze zinku s vysokým leskem. Pro svůj tvar jsou holinky s cvoky Stars velmi oblíbené. Cvočky jsou na botách výrazné, ale zároveň působí decentním dojmem. 

Cvoky Stars

Holinky Stars

              Holinky se cvoky Stars mají na vnějších stranách na pevno přinýtované stříbrné cvoky ve tvaru hvězd. Cvoky zajišťují holinkám stars jedinečnost a styl s rukopisem Veronique Luxury. Holínky jsou celogumové a nepromokavé. Dámské i pánské velikosti. Využijte výhodné zaváděcí ceny a objednete holinky se cvoky Stars ještě dnes. Dostupné velikosti a míry holinek    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Unisex boots with studs with a unique design. They are solid rubber and waterproof. Unique design ensures in particular firmly riveted studs on the outer sides of...

Vaše cena: 1 790,00 Kč

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>