Dámské a pánské holínky se cvoky

 

Veronique Luxury original znamená, že pro své produkty používáme pouze ty nejkvalitnější výrobky označené puncem kvality. Holínky vyráběné ve Francii, Španělsku a Portugalsku. Cvočky jsou z prestižní české dílny, na zakázku opatřené speciální úpravou aby byla dosažena nejvyšší možná životnost.

Vysoké holinky se cvoky jedině od Veronique Luxury.

 Boty jsou ve velikostech 35 - 46, jsou tedy dámské i pánské. Jsou kvalitně vyrobené, vhodné do terénu a samozřejmě i do mokra. Na holinky pevně nýtujeme kovové cvoky, které jsou designovou součástí našich holinek. Vyrábíme kvalitní módní obuv, která se stává trendem nejen v české republice, ale i ve spoustě dalších států ve světě. Nyní můžete využít slevy na všechny naše holinky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boots with studs made ​​by Veronique Luxury fashion trends from abroad. Shoes are available in europe sizes from 35 to 46, so they are women and men. They are well made​​, suitable terrain, and of course in the wet. The boots firmly rivet ornaments, which are part of our designer boots. We produce high quality fashion footwear, which is becoming a trend not only in the Czech Republic, but also in many other countries around the world.

 

Holinky se cvoky

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>