Letní akce // Sleduj Facebook

03.08.2013 10:22

 

Letní dovolené jsou v plném proudu, ale my tento čas věnujeme přípravám na letní a podzimní akce. Můžete se těšit na skvělé akce, které budeme postupně zveřejňovat na sociální síti Facebook. Proto název // Sleduj Facebook. Už brzy..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Summer holidays are in full swing, but this time we devote to preparations for the summer and autumn events. You can look forward to a great event, which will be published by the social network Facebook. Hence the name // Watch Facebook. Soon ..

 

 

 

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>