podzim/zima 2013 - Novinky

12.09.2013 08:48

V období podzim/zima 2013 plánujeme uvest do prodeje holínky se zlatými cvočky Horizont v provedení Front, Back i Attack. Právě holinky se zlatými cvoky jste vybrali v našich průzkumech jako nejžádanější nové produkty. Pro informace o spuštění nových výrobků do prodeje sledujte naše novinky a náš facebook official fanpage.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

During the autumn / winter 2013 we plan to start selling boots with gold studs Horizont in design Front, Back and Attack. It boots with gold studs you selected in our surveys as the most desirable new products. For information about the launch of new products in sales Follow our news and our official facebook fanpage.
 

 

 

 

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>