Připojte se k Veronique Luxury na sociálních sítích

13.05.2013 09:12

Nesedíme na vavřínech a chceme se co nejvíce přiblížit našim zákazníkům. Proto jsme také založili funpage Veronique Luxury na sociálních sítích Facebook a Twitter, kde pravidelně zveřejňujeme nové produkty, soutěže i tématické diskuze. Připojte se k nám ještě dnes. 

                                                         

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

We are not sitting on our laurels and we want to get as close as possible to our customers. Therefore, we have also established funpage Veronique Luxury on social networks Facebook and Twitter, where he regularly publish new products, competitions and thematic discussions. Join us today.

 

 

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>