Sbohem léto!

01.09.2013 21:33

Léto je to tam a přichází podzim. S tímto ročním obdobím je neodmyslytelně spjata i změna počasí. Na stromech pomalu zlátne listí, vzduch se ochlazuje a místo sluníčka se nám po obloze prohání mračna napěchovaná vodou k prasknutí. Déšť je čím dál pravidelnější a to nikomu z nás na náladě nepřidá.

My z Veronique-Luxury.com pro Vás ale máme návod jak tyto plískaníce přečkat s úsměvem a bez úhony v podobě promáčených ponožek ve Vaší oblíbené obuvi. Je to přeci tak snadné! Stačí si u nás objednat holínky, které jsou moderní, krásně sedí a jsou....NEPROMOKAVÉ. Udrží Vaši nožku v suchu při jakékoliv nepřízni počasí, která Vás zaskočí při pobíhání ulicemi. Vyzkoušejte i Vy, jaké to je opět skákat z kaluže do kaluže jako když jste byli malí a ještě k tomu přitom vypadat stylově.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Summer is back and coming fall. With this season is inherently linked to the change in weather. The air cools and the sun instead of us scurrying clouds in the sky crammed to overflowing with water. Rain is becoming more regular and none of us into a good mood.

We from Veronique-Luxury.com have for you instructions on how to survive these flurries with a smile and without blemish in the form of soaking socks in your favorite shoes. It's just so easy! Just can order boots that are modern, beautifully and are sitting .... WATERPROOF. Keep your foot dry in any weather, which engages when you move freely through the streets. Try for yourself what it is once again jumping from puddle to puddle like when you were little and still do yet look stylish.

 

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>