Facebooková soutěž o boty od Veronique Luxury je u konce.

30.05.2013 12:24

Na facebooku probíhala soutěž o boty dle vlastního výběru celých 40 dní. Dnes proběhlo losování a šťastnou výherkyní se stala Tereza Hertlová z Prahy. Tereze gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme. Na Facebooku a Twitteru sledujte naše další akce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

On Facebook ran a competition for the shoes of your choice for 40 days. Today was a lucky draw winner was Tereza Hertlová from Prague. Tereza congratulate and thanks everyone involved. On Facebook and Twitter watch our next event. 

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>