Trápí Vás nepřízeň počasí? Nezoufejte!

10.06.2013 16:34

Počasí, jak se zdá, se letos ne a ne umoudřit. Neustálý déšť, který trápí celé naše území jako by nebral konce. Vy ale nemusíte být smutní. Naopak. S našimi holinkami Veronique-Luxury.com můžete skákat přes kaluže a žádná sprška Vás nepřekvapí. Navíc. Stále je můžete zakoupit za zvýhodněné ceny. Ale pozor!! Tato akce je omezena pouze do konce června. Takže s nákupem neotálejte a objednejte již dnes.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Weather, it seems, is not this year and not looks like good. The constant rain that has plagued our entire area seems unending. But you do not have to be sad. On the contrary. With our wellies Veronique-Luxury.com can jump over puddles and no shower surprise you. In addition. You still can buy at discounted prices. But be careful! This event is limited only by the end of June. So do not hesitate to purchase and order today.

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>