Výprodej začíná

05.10.2013 18:06

 

Připravili jsme pro Vás novou možnost zakoupit Holinky se cvoky od Veronique Luxury za ještě přijatelnější ceny.

Jedná se o holínky, které se nám vrátily od zákazníků z důvodu vyměny velikosti. Holinky jsou nové, nenošené a samozřejmě se zárukou 24 měsíců. Vybírat můžete v sekci výprodej a to vždy z aktuálně zlevněných modelů holinek.

 https://www.veronique-luxury.com/holinky-se-cvoky-v-akci-vyprodej/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

We have prepared for you a new opportunity to purchase boots with studs by Veronique Luxury at an even more affordable prices.

It is the boots that we return from customer to exchange size. Wellies are new, unworn, and of course the warranty of 24 months. You can choose the section sale and it is always from current models of discount boots.

https://www.veronique-luxury.com/holinky-se-cvoky-v-akci-vyprodej/

 

 

 

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>