Zatopené sklady - Povodně se bohužel dootkly i Veronique Luxury

04.06.2013 17:14

Povodně, které v dnešních dnech řádí na území střední Evropy se bohužel dotkly i Veronique Luxury. Kvůli zaplaveným skladům, které jsou bohužel až moc blízko vodních toků, se nám nedostává potřebné množství zboží k rychlému vyřízení Vašich objednávek. Situaci aktivně řešíme. Všem našim zákazníkům, kterým se prodloužila doba doručení objednávky se tímto omlouváme. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The floods, which these days is raging in Central Europe is unfortunately affected the Veronique Luxury. Because flooded warehouses, which are unfortunately too close to watercourses, we lack the necessary quantity of goods to the rapid processing of your orders. Proactively address the situation. To all our customers, which extended delivery time orders are hereby apologize.

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho odesíláte zboží?

Zboží odesíláme do 7 dnů od objednání. Holínky Vám vyrábíme na objednávku, proto se může výroba protáhnout.

Poskytujete na zboží záruku?

Ano, na každé nové zboží v našem eshopu poskytujeme záruku 24 měsíců podle zákona.

Jak v eshopu Veronique Luxury nakupovat?

Jednoduše. Vyberte si zboží vašemu srdci a očím nejmilejší a klikněte na tlačítko koupit. Po kontrole objednávky můžete zvolit buď Pokračovat v nákupu a tím vybírat další výrobky, nebo Zaplatit. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit vyberte způsob platby a dopravy, vyplňte údaje potřebné k odeslání vaší zásilky a dokončete objednávku. Emailem vám poté pošleme potvrzení vaší objednávky, které bude obsahovat také údaje k platbě.

Záznamy: 1 - 3 ze 6
1 | 2 >>